Кошик
19 відгуків
Красивий одяг для дітокЗНИЖКИ!
Годинники Orient (Японія)
Групи товарів та послуг

Годинники Orient (Японія)

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2
Годинник - важливий атрибут стилю, і щоб завжди використати його доречно, необхідно мати декілька різнопланових моделей. 
Якщо у вас досі немає годинника, то першою купленою моделлю може стати універсальний класичний годинник -нехимерний і непомітний, середній або маленький за розміром. Він може бути на шкіряному або металевому ремінці.
Для тих, хто хоче розбавити діловий одяг і не боїться ризикувати, радимо вибрати знову ж таки просту, але при цьому яскраву модель. Сірий костюм і годинник кольору лайму створять свіжий образ, а якщо додати до костюма шифонову блузу в тон годиннику, виглядатимете дуже стильно. Чорну ділову сукню можна поєднати з білим годинником і зіграти на чорно-білих контрастах в інших аксесуарах.
Якщо ваша робота не пов'язана з жорстким дрес-кодом,то доречний годинник спортивного або casual стилю. В моду повертаються ретро-годинники типу Casio 90-х років.
Окрім стандартних класичних моделей, варто купити хоч би один (а краще декілька) яскравий оригінальний годинник. Найбільш актуальні цього року яскраві локальні кольори:фіолетовий, блакитний, фуксія, трав'яний.
 
Меню
Виробник
+380
50
317-11-61
+380
97
233-51-64
MAYDE
Михайло
УкраїнаКиїв