Кошик
19 відгуків
Красивий одяг для дітокЗНИЖКИ!

Жіночі

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Годинник - важливий атрибут стилю, і щоб завжди використати його доречно, необхідно мати декілька різнопланових моделей. 
Якщо у вас доки немає годинника, то першою купленою моделлю може стати універсальний класичний годинник - нехимерний і непомітний, середній або маленький за розміром. Вони можуть бути на шкіряному або залізному ремінці.
Для тих, хто хоче розбавити строгий наряд і не боїться ризикувати, радимо вибрати знову ж таки просту, але при цьому яскраву модель. Сірий костюм і годинник кольору лайму створять свіжий образ, а якщо додати до костюма шифонову блузу в тон годиннику, виглядатимете дуже стильно. Чорну строгу сукню можна надіти з білим годинником і зіграти на чорно-білих контрастах в інших аксесуарах.
Якщо ваша робота не пов'язана з жорстким дрес-кодом, то доречний годинник спортивного або casual стилю. У моду повертаються ретро-годинники типу Casio 90-х років.
Окрім стандартних класичних моделей, варто купити хоч би один яскравий оригінальний годинник. Найбільш актуальні цього року яскраві локальні кольори: фіолетовий, блакитний, фуксія, трав'яний.
Циферблат останнім часом стає полем для буйства дизайнерської думки. На нім з'являються всілякі малюнки, викладаються стрази.

Меню
Виробник
+380
50
317-11-61
+380
97
233-51-64
MAYDE
Михайло
УкраїнаКиїв