Кошик
19 відгуків
Красивий одяг для дітокЗНИЖКИ!

Бюстгальтери і трусики

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
                                                    Як вибрати нижню білизну
На кожен день краще підійдуть комплекти з гладкого матеріалу без яких-будь декоративних деталей. Така білизна буде непомітна під офісною блузою або обтягуючими речами.
Для романтичних побачень і особливих випадків можна підібрати мереживну і атласну білизну з вишивкою,стразами і стрічками.
Відповідний бюстгальтер необхідно оцінювати за трьома параметрами: наявність кісточок, тип чашки і бретелі.
Бюстгальтер з кісточками обов'язковий для жінки з великими грудьми. Він не лише підтримуватиме груди, але і надасть їм спокусливої форми. Для маленьких грудей можна вибрати модель без кісточок, а для особливих випадків - наприклад, з ефектом пуш-ап.
Вибираючи бюстгальтер за типом чашки (щільна або м'яка) - орієнтуйтеся, передусім, на свої форми. Щільна чашка візуально коригує груди, надає їй правильнішої форми.
Тому, якщо вас не влаштовує форма ваших грудей, то щільна чашка - ваш вибір. Якщо ж ви упевнені у своїх формах, то вам відмінно підійдуть бра з м'якою чашкою.
Бретелі бюстгальтера обов'язково мають бути широкими,якщо ви - власниця пишних грудей. Інакше, тонкі бретелі дуже впиватимуться в шкіру, а бюстгальтер не впорається зі своїм основним завданням - підтримкою грудей.
Меню
Виробник
+380
50
317-11-61
+380
97
233-51-64
MAYDE
Михайло
УкраїнаКиїв