Кошик
19 відгуків
Красивий одяг для дітокЗНИЖКИ!

Корсети і боді

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Найдревнішим предком корсета можна вважати широкий шкіряний пояс, який носили юнаки і дівчата на Кріті близько тисячоліття тому, щоб підкреслити тонку талію.
Потім упродовж часу пояс еволюціонував, ставав ширшим і вже не лише підкреслював талію, але і підводив груди,надаючи їй красивої форми.
Уперше корсет як окремий елемент жіночого гардеробу з'являється у Бургундії. Він був залізними або дерев'яними брусками, ушитими у ватну підкладку і коштував досить дорого.
Пануюче ж положення в моді корсет зайняв на початку XVIстоліття. Він був досить важким і незручним. Особливою жорстокістю в моді XVI століття відрізнилися іспанці. У Іспанії в моду увійшла абсолютно плоска жіноча фігура,тому корсет був покликаний тягнути не лише талію, але і груди. Іспанські корсети того часу і зараз збереглися в музеях і більше нагадують панцир, чим елемент жіночого одягу. У XVII столітті основу корсета став складати китовий вус,що зробило корсет не таким жорстким і зручнішим в носінні. Тепер він був покликаний втягувати талію. Модний стандарт талії, введений Францією, складав 33 см, так що жінки нещадно затягували себе в корсети, що, зрозуміло,не позначалося сприятливо на їх здоров'ї.
Корсет залишався в моді до Великої французької революції (1789). Вона сприяла не лише свободі поглядів, але і свободі в одязі. Лінія талії піднялася під груди, в моду увійшов стиль "ампір" і корсет майже зник як непотрібний елемент гардеробу, але залишився в якості білизни.
Меню
Виробник
+380
50
317-11-61
+380
97
233-51-64
MAYDE
Михайло
УкраїнаКиїв