Кошик
19 відгуків
Красивий одяг для дітокЗНИЖКИ!
Дитячі товари та іграшки
Групи товарів та послуг

Дитячі товари та іграшки

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Якщо ви не хочете, щоб іграшка, куплена малюкові, лежала в кутку, то вибирайте іграшки відповідно до віку дитини. У такому випадку дитина буде використовувати всі її функції. Для дітей віком до 6 місяців слід купувати іграшки, що володіють сенсорною яскравістю (тобто візуально привабливі і приємні для слуху). 
На 3-му місяці життя малюк вже починає відстежувати за предметами по тому, як він їх бачить і чує. Дуже добре, якщо іграшка буде звучати, так як дітки дуже люблять спостерігати за рухомими музичними іграшками (наприклад, карусель над ліжечком). Іграшки повинні бути без гострих виступів, з гладкими рівними краями, що не містять дрібних деталей. 
6 місяців — 1 рік. Дітки люблять грати з книжками-іграшками, які можна розкривати і закривати, розглядати кольорові картинки і показувати на кольори і малюнки пальчиком. М’які іграшки рекомендуються дітками після року. Їх можна гладити, обіймати, засипати разом з іграшкою. З іграшками також можна грати в хованки. Дорослий запитує у дитини, де знаходиться названа іграшка, а малюк шукає її оченятами або намагається взяти її в ручки. Розвиваючі центри будуть цікаві діткам тільки від півроку.
У 1,5-3 роки можна купувати більш складні іграшки. Дитині вже стає цікаво збирати пірамідку, робити вежу з кубиків, підбирати предмети за їх кольором і розміром, грати з коробками, відкриваючи й закриваючи їх, при цьому що-небудь в них складаючи. Також корисні ігри з мозаїкою та пластмасові конструктори. У такі ігри важливо грати разом з дорослими, щоб вони показали і навчили як і що правильно збирати. Такі ігри розвивають дрібну моторику і координацію рухів.
Приблизно з 2-х річного віку дитини починають цікавити іграшкові тварини і ляльки. У цей період у малюка вже можуть почати з’являтися улюблені, значимі іграшки. На цьому етапі можна навчити заколисувати ляльку (або м’яку іграшку), вкладати її спати, годувати, возити в колясці. Це навчить дитину прояву турботи, співпереживання, заступництву. Так як у малюка може з’явитися улюблена іграшка на довгі роки, то необхідно простежити, щоб іграшки були якісні, міцні і красиві. 
Звичайно, кожна дитина індивідуальна. Хтось починає грати в рольові ігри раніше, хтось пізніше. Купуючи іграшку, слід орієнтуватися не тільки на ярлик обмеження віку, а й на розвиток і здібності своєї дитини.
Для дітей іграшка — це більше, ніж просто забава. Для них іграшка — це друг, який допомагає познайомитися з навколишнім світом. А до вибору друзів, як вам відомо, потрібно ставитися серйозно. Допоможіть вашому малюкові придбати друга, який допоможе скоротати час, розважити вашої дитини і навчити хорошому!
Меню
Виробник
+380
50
317-11-61
+380
97
233-51-64
MAYDE
Михайло
УкраїнаКиїв