Кошик
19 відгуків
Красивий одяг для дітокЗНИЖКИ!
Дитячі піжами (Польща)

Дитячі піжами (Польща)

Кожен, мабуть, погодиться з тим, що вибір піжами для дітей вимагає грамотного підходу, особливо, якщо врахувати, що ваше дитя в такому одязі проводить не менше восьми годин на добу. Правильно обрана піжама сприятиме комфортному і здоровому сну малюка.
В першу чергу при виборі піжами, необхідно звернути увагу на її тканину. Як правило, одяг для сну повинен бути виготовлений з натуральної тканини високої якості. Якщо ж ви оберете її синтетичний аналог, то потрібно взяти до уваги, що шкіра дитини у виробі з такого матеріалу не буде «дихати». Крім цього, подібна річ часом накопичує статичну електрику, в результаті чого, ваша дитина ризикує отримати раптовий удар струмом, що може відбитися на його сні. У зв`язку з цим, вибираючи матеріал піжами, обов`язково ретельно вивчіть його. Тканина не повинна натирати і при цьому вона повинна бути екологічно чистою і давати шкірі малюка «дихати». В цьому випадку краще всього зробити вибір на користь дитячої піжами з бавовняної тканини, яка виділяється зручністю і гігієнічністю. Причому вміст синтетичних волокон не повинен бути вище 5 відсотків.
Що стосується крою піжами, то найкраще вибрати просту, але функціональну і міцну модель. Купувати при цьому піжаму на виріст не варто, тому що малюк буде відчувати певний дискомфорт. Піжама повинна бути впору дитині, якщо ви купите занадто маленьку піжаму, тоді вона буде сковувати його рухи уві сні. Якщо ж такий одяг виявиться великий, то він буде мати намір скручуватися, що, безсумнівно, негативним чином відіб'ється на комфортності сну дитини.
Крім цього вибирайте ті моделі, на яких відсутні грубі шви, металеві застібки і блискавки, капюшон.
Меню
+380
50
317-11-61
+380
97
233-51-64
MAYDE
Михайло
УкраїнаКиїв